- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POTENTIOMETRI: ASENNUS - YKSIKIERROS,MAKAAVA - 1KOHM - 100MW - ±20%
CA6XV5-1MA2020 SNP WT-6030-GS



Valmistaja ACP Potentiometrin tyyppi asennus Potentiometrin laji makaava Potentiometrin laji yksikierros Resistanssi 1kohm Teho 0,1W Toleranssi ±20% Mekaaninen kiertokulma 235 ±10° Rungon koko... Lue lisää
950,46 €(Sis.alv)
757,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA6XV5-1M
- Paino: 0.3 g
- Teho: 0,1W
- Resistanssi: 1kohm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5x5mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: ACP
- Toimintajännite: 100V
- Tuotantosarja: CA6
- Mekaaninen kiertokulma: 235 ±10°
- Rungon koot: 6,5x6,5x3,5mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POTENTIOMETRI: ASENNUS - YKSIKIERROS,MAKAAVA - 1KOHM - 100MW - ±20% CA6XV5-1MA2020 SNP WT-6030-GS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ACP |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Potentiometrin laji | makaava |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Resistanssi | 1kohm |
| Teho | 0,1W |
| Toleranssi | ±20% |
| Mekaaninen kiertokulma | 235 ±10° |
| Rungon koko | 6,5x6,5x3,5mm |
| Vääntömomentti | 0,2...2Ncm |
| Toimintajännite | 100V |
| Sähköinen kiertokulma | 215 ±20° |
| Tuotantosarja | CA6 |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rasteri | 5x5mm |
| Potentiometrin standardin | 6mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
