- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POTENTIOMETRI: ASENNUS - YKSIKIERROS - 2KOHM - 500MW - ±10% - LINEAARINEN
CT-6EV-2K

Valmistaja NIDEC Potentiometrin tyyppi asennus Potentiometrin laji yksikierros Resistanssi 2kohm Teho 0,5W Asennus THT Toleranssi ±10% Ominaisuudet lineaarinen Reitin materiaali cermetpotentiometri... Lue lisää
154,23 €(Sis.alv)
122,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CT-6EV-2K
- Paino: 0.5 g
- Teho: 0,5W
- Resistanssi: 2kohm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -55...120°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: NIDEC
- Koot: 7x5,8mm
- Mekaaninen kiertokulma: 260°
- Lämpötilakerroin: 100ppm/°C
- Pakkauskoko: 200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POTENTIOMETRI: ASENNUS - YKSIKIERROS - 2KOHM - 500MW - ±10% - LINEAARINEN CT-6EV-2K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NIDEC |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Resistanssi | 2kohm |
| Teho | 0,5W |
| Asennus | THT |
| Toleranssi | ±10% |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Reitin materiaali | cermetpotentiometri |
| Lämpötilakerroin | 100ppm/°C |
| Sähkö. kierrosten määrä | 1 |
| Koot | 7x5,8mm |
| Toimintalämpötila | -55...120°C |
| Mekaaninen kiertokulma | 260° |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista