- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POTENTIOMETRI: ASENNUS - YKSIKIERROS - 10KOHM - 125MW - SMD - ±20% - 22
22AR10KLFTR

Valmistaja TT ELECTRONICS Tuotantosarja 22 Asennus SMD Ominaisuudet lineaarinen Potentiometrin laji yksikierros Toimintalämpötila -55...125°C Rungon koko 3,2x3,51x2,21mm Teho 0,125W Sähkö.... Lue lisää
189,97 €(Sis.alv)
151,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 22AR10KLFTR-TTE-0
- Paino: 0.2 g
- Teho: 0,125W
- Resistanssi: 10kohm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TT ELECTRONICS
- Tuotantosarja: 22
- Lämpötilakerroin: 100ppm/°C
- Rungon koot: 3,2x3,51x2,21mm
- Pakkauskoko: 65 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TT ELECTRONICS |
| Tuotantosarja | 22 |
| Asennus | SMD |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Rungon koko | 3,2x3,51x2,21mm |
| Teho | 0,125W |
| Sähkö. kierrosten määrä | 1 |
| Toleranssi | ±20% |
| Lämpötilakerroin | 100ppm/°C |
| Resistanssi | 10kohm |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Reitin materiaali | cermetpotentiometri |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €