
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ACP |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Pakkaus | laukku |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Potentiometrin standardin | 6mm |
| Rungon koko | 6,5x6,5x3,6mm |
| Teho | 0,1W |
| Vääntömomentti | max. 2Ncm |
| Toleranssi | ±25% |
| Max. toimintajännite | 100V DC |
| Resistanssi | 100kohm |
| Sähköinen kiertokulma | 215 ±20° |
| Mekaaninen kiertokulma | 235 ±10° |
| Mekaaninen kestävyys | 1000 sykliä |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |


























