- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TT ELECTRONICS Ominaisuudet lineaarinen Asennus THT Rungon koko 9,53x4,95x12mm Korkeus 12mm Teho 0,5W Toleranssi ±10% Sähkö. kierrosten määrä 20 Resistanssi 200kohm Lämpötilakerroin... Lue lisää
184,69 €(Sis.alv)
147,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 67YR200KLFTB-TTE-0
- Paino: 0.8 g
- Teho: 0,5W
- Resistanssi: 200kohm
- Korkeus: 12mm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: THT
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: TT ELECTRONICS
- Lämpötilakerroin: 100ppm/°C
- Rungon koot: 9,53x4,95x12mm
- Pakkauskoko: 80 kpl
- Tilattavissa 10 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TT ELECTRONICS |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Asennus | THT |
| Rungon koko | 9,53x4,95x12mm |
| Korkeus | 12mm |
| Teho | 0,5W |
| Toleranssi | ±10% |
| Sähkö. kierrosten määrä | 20 |
| Resistanssi | 200kohm |
| Lämpötilakerroin | 100ppm/°C |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Reitin materiaali | cermetpotentiometri |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €