- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POTENTIOMETRI: ASENNUS - 10KOHM - 500MW - THT - ±10% - LINEAARINEN - 10,4MM
66XR10KLF

Valmistaja TT ELECTRONICS Potentiometrin tyyppi asennus Resistanssi 10kohm Teho 0,5W Asennus THT Toleranssi ±10% Ominaisuudet lineaarinen Reitin materiaali cermetpotentiometri Lämpötilakerroin... Lue lisää
183,95 €(Sis.alv)
146,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 66XR10KLF-TTE-0
- Paino: 0.8 g
- Teho: 0,5W
- Resistanssi: 10kohm
- Korkeus: 10,4mm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -65...150°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: TT ELECTRONICS
- Lämpötilakerroin: 100ppm/°C
- Pakkauskoko: 35 kpl
- Tilattavissa 17 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TT ELECTRONICS |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Resistanssi | 10kohm |
| Teho | 0,5W |
| Asennus | THT |
| Toleranssi | ±10% |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Reitin materiaali | cermetpotentiometri |
| Lämpötilakerroin | 100ppm/°C |
| Sähkö. kierrosten määrä | 20 |
| Toimintalämpötila | -65...150°C |
| Korkeus | 10,4mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €