POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 4,7KOHM - 4W - ±5% - 6MM - Lankapotentiometrit - DOW101-4K7-A - 1
Valmistaja TELPOD Reitin materiaali monisäikeinenpotentiometri Ominaisuudet lineaarinen Asennuskierre M10x0,75 Akselin pinta sileä Potentiometrin laji yksikierros Akselin halkaisija 6mm Kierteen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: DOW101-4K7-A
  • Paino: 66.4 g
  • Teho: 4W
  • Halkaisija: 46mm
  • Resistanssi: 4,7kOhm
  • Korkeus: 33mm
  • Kierteen pituus: 8mm
  • Akselin pituus: 24mm
  • Ominaisuudet: lineaarinen
  • Toleranssi: ±5%
  • Valmistaja: TELPOD
  • Max. toimintajännite: 100V AC
  • Akselin halkaisija: 6mm
  • Akselin pinta: sileä
  • Asennuskierre: M10x0,75
  • Mekaaninen kiertokulma: 315°
  • Rungon koot: Ø46x33mm
  • Pakkauskoko: 100 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTELPOD
Reitin materiaalimonisäikeinenpotentiometri
Ominaisuudetlineaarinen
AsennuskierreM10x0,75
Akselin pintasileä
Potentiometrin lajiyksikierros
Akselin halkaisija6mm
Kierteen pituus8mm
Akselin pituus24mm
L akselin pituus32mm
Korkeus33mm
Halkaisija46mm
Rungon kokoØ46x33mm
Lineaarisuuden toleranssi±1%
Teho4W
Toleranssi±5%
Resistanssi4,7kohm
Max. toimintajännite100V AC