
OKW
NUPPI - ILMAISINTEN KANSSA - ABS - ØAKSELIN: 6MM - Ø13,5X15,5MM - MUSTA
A2613060
Tuotekoodi: A2613060
7,47 €(Sis.alv)
5,95 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PIHER |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Rungon materiaali | metalli |
| Potentiometrien ominaisuudet | mono |
| Akselin pinta | sileä |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Teho | 0,2W |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Kierteen pituus | 9mm |
| Akselin pituus | 50mm |
| L akselin pituus | 59mm |
| Osastojen määrä | 1 |
| Resistanssi | 1kohm |
| Max. toimintajännite | 500V DC |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Asennus | THT |



























































