FVR25W-10R
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 10OHM - 25W - ±10% - 6MM - Lankapotentiometrit - FVR25W-10R - 1
Valmistaja SR PASSIVES Potentiometrin tyyppi aksiaalinen Potentiometrin laji yksikierros Resistanssi 10ohm Teho 25W Toleranssi ±10% Akselin halkaisija 6mm Ominaisuudet lineaarinen Rungon koko... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FVR25W-10R
  • Paino: 77.8 g
  • Teho: 25W
  • Halkaisija: 22mm
  • Resistanssi: 10ohm
  • Korkeus: 42mm
  • Kierteen pituus: 10mm
  • Akselin pituus: 12mm
  • Ominaisuudet: lineaarinen
  • Toleranssi: ±10%
  • Valmistaja: SR PASSIVES
  • Akselin halkaisija: 6mm
  • Akselin pinta: D uurre
  • Asennuskierre: 3/8"
  • Rungon koot: Ø22x42mm
kpl
ValmistajaSR PASSIVES
Potentiometrin tyyppiaksiaalinen
Potentiometrin lajiyksikierros
Resistanssi10ohm
Teho25W
Toleranssi±10%
Akselin halkaisija6mm
Ominaisuudetlineaarinen
Rungon kokoØ22x42mm
Kierteen pituus10mm
Akselin pituus12mm
Akselin pintaD uurre
Reitin materiaalimonisäikeinenpotentiometri
Asennuskierre3/8"
L akselin pituus22mm
Korkeus42mm
Halkaisija22mm