- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja VISHAY Ominaisuudet lineaarinen Potentiometrin laji monikierros Asennus THT Potentiometrien ominaisuudet tarkka Toimintalämpötila -55...125°C Rungon koko Ø46mm Akselin halkaisija 6mm... Lue lisää
421,05 €(Sis.alv)
335,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 830B1103
- Paino: 79 g
- Teho: 3W
- Resistanssi: 10kohm
- Akselin pituus: 20,6mm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±3%
- Valmistaja: VISHAY
- Akselin halkaisija: 6mm
- Lämpötilakerroin: 20ppm/°C
- Rungon koot: Ø46mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - MONIKIERROS - 10KOHM - 3W - ±3% - 6MM - THT 830B1103
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrin laji | monikierros |
| Asennus | THT |
| Potentiometrien ominaisuudet | tarkka |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Rungon koko | Ø46mm |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Akselin pituus | 20,6mm |
| Resistanssi | 10kohm |
| Lineaarisuuden toleranssi | ±0,25% |
| Teho | 3W |
| Toleranssi | ±3% |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Lämpötilakerroin | 20ppm/°C |
| Sähköinen kiertokulma | 1080° |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista