- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja VISHAY Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kondensaattorin laji Y2 Kapasitanssi 10nF Toimintajännite 300V AC Rungon koko 17,5x5mm Asennus THT Toleranssi ±10% Rasteri 15mm Lähdöt... Lue lisää
532,95 €(Sis.alv)
424,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BFC233661103-VIS-0
- Paino: 1.3 g
- Kapasitanssi: 10nF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 15mm
- Kondensaattorin laji: Y2
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: VISHAY
- Toimintajännite: 300V AC
- Lähdöt: radiaali-
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Rungon koot: 17,5x5mm
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | VISHAY |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kondensaattorin laji | Y2 |
| Kapasitanssi | 10nF |
| Toimintajännite | 300V AC |
| Rungon koko | 17,5x5mm |
| Asennus | THT |
| Toleranssi | ±10% |
| Rasteri | 15mm |
| Lähdöt | radiaali- |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €