- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EPCOS Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kapasitanssi 0,33µF Rasteri 22,5mm Toleranssi ±10% Rungon koko 7x16x26,5mm Asennus THT Ilmastoluokka 40/105/56 Ilmastoluokka IEC 60068-1... Lue lisää
1,58 €(Sis.alv)
1,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: B32923D3334K
- Paino: 3.7 g
- Kapasitanssi: 0,33µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 22,5mm
- Kondensaattorin laji: X2
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: EPCOS
- Max. toimintajännite: 305V AC
- Johtojen koot: L 6mm
- Rungon koot: 7x16x26,5mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - X2 - 330NF - 7X16X26,5MM - THT - ±10% B32923D3334K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EPCOS |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 0,33µF |
| Rasteri | 22,5mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Rungon koko | 7x16x26,5mm |
| Asennus | THT |
| Ilmastoluokka | 40/105/56 |
| Ilmastoluokka | IEC 60068-1 |
| Kondensaattorin laji | X2 |
| Johtojen koot | L 6mm |
| Max. toimintajännite | 305V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista