- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - MKP10 - 10NF - 400VDC - 250VAC - THT
MKP1G021003C00KSSD

Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kapasitanssi 10nF Toimintajännite 250V AC Toimintajännite 400V DC Asennus THT Toleranssi ±10% Rasteri 10mm Lähdöt radiaali- Korkeus 9mm... Lue lisää
1127,29 €(Sis.alv)
898,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKP1G021003C00KS-0
- Paino: 0.8 g
- Kapasitanssi: 10nF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 9mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Toimintalämpötila: -55...110°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: WIMA
- Toimintajännite: 250V AC
- Toimintajännite: 400V DC
- Lähdöt: radiaali-
- Tuotantosarja: MKP10
- Rungon koot: 13x4mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - MKP10 - 10NF - 400VDC - 250VAC - THT MKP1G021003C00KSSD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 10nF |
| Toimintajännite | 250V AC |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Asennus | THT |
| Toleranssi | ±10% |
| Rasteri | 10mm |
| Lähdöt | radiaali- |
| Korkeus | 9mm |
| Tuotantosarja | MKP10 |
| Toimintalämpötila | -55...110°C |
| Rungon koko | 13x4mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
