
Wima
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - LOW ESR - 68NF - UTOIMINTA: 100VDC
MKP1D026803F00KI00
Tuotekoodi: MKP10-68N100-R
912,88 €(Sis.alv)
727,40 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 68nF |
| Toleranssi | ±10% |
| Kondensaattorien käyttö | hakkurimikropiirit |
| Kondensaattorien käyttö | suuren taajuuden mikropiirit |
| Rungon koko | 5x11x13mm |
| Ilmastoluokka | 55/100/56 |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -55...100°C |
| Pulssivastus | 800V/?s |
| Max. toimintajännite | 180V AC |
| Max. toimintajännite | 250V DC |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Pakkaus | teippi |
| Rasteri | 10mm |
| Kondensaattorien ominaisuudet | alhainen häviökerroin |
