- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - LOW ESR - 3,3NF - UTOIMINTA: 1KVDC
MKP1O113303C00KI00



Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kapasitanssi 3,3nF Toimintajännite 1kV DC Toleranssi ±10% Kondensaattorien käyttö hakkurimikropiirit Kondensaattorien käyttö suuren... Lue lisää
1001,30 €(Sis.alv)
797,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKP10-3N31000P10R
- Paino: 0.8 g
- Kapasitanssi: 3,3nF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Kond.ominaisuudet: alhainen häviökerroin
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -55...100°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: WIMA
- Toimintajännite: 1kV DC
- Max. toimintajännite: 1kV DC
- Max. toimintajännite: 600V AC
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Kondensaattorien käyttö: suuren taajuuden mikropiirit
- Kondensaattorien käyttö: impulssi-mikropiirit
- Rungon koot: 4x9x13mm
- Pakkauskoko: 2700 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - LOW ESR - 3,3NF - UTOIMINTA: 1KVDC MKP1O113303C00KI00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 3,3nF |
| Toimintajännite | 1kV DC |
| Toleranssi | ±10% |
| Kondensaattorien käyttö | hakkurimikropiirit |
| Kondensaattorien käyttö | suuren taajuuden mikropiirit |
| Rungon koko | 4x9x13mm |
| Ilmastoluokka | 55/100/56 |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -55...100°C |
| Rasteri | 10mm |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Kondensaattorien ominaisuudet | alhainen häviökerroin |
| Max. toimintajännite | 600V AC |
| Max. toimintajännite | 1kV DC |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
