- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - H: 117MM - 100UF - 330VAC - 25A - C44P
C44PLGR6100RASJ




Valmistaja KEMET Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Korkeus 117mm Kapasitanssi 100µF Max. toimintajännite 330V AC Max. toimintajännite 700V DC Max. toimintavirta 25A Lähdöt M10 ruuvit Asennus... Lue lisää
75,98 €(Sis.alv)
60,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C44PLGR6100RASJ
- Paino: 0.5 kg
- Halkaisija: 65mm
- Kapasitanssi: 100µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 117mm
- Asennus: M12 ruuvi
- Johtojen rasteri: 28mm
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 700V DC
- Lähdöt: M10 ruuvit
- Lähdöt: M10 ruuvi
- Max. toimintajännite: 330V AC
- Max. toimintajännite: 700V DC
- Tuotantosarja: C44P
- Max. toimintavirta: 25A
- ESR resistanssi: 2,3mOhm
- Rungon koot: Ø65x117mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - H: 117MM - 100UF - 330VAC - 25A - C44P C44PLGR6100RASJ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Korkeus | 117mm |
| Kapasitanssi | 100µF |
| Max. toimintajännite | 330V AC |
| Max. toimintajännite | 700V DC |
| Max. toimintavirta | 25A |
| Lähdöt | M10 ruuvit |
| Asennus | M12 ruuvi |
| ESR resistanssi | 2,3mohm |
| Tuotantosarja | C44P |
| Toleranssi | ±5% |
| Rungon koko | Ø65x117mm |
| Rasteri | 28mm |
| Ilmastoluokka | 25/70/56 |
| Ilmastoluokka | IEC 60068-1 |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Halkaisija | 65mm |
| Toimintajännite | 700V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista