
KEMET
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - DC-LINK - 8UF - UTOIMINTA: 1,3KVDC
C4AQUBW4800A3FJ
Tuotekoodi: C4AQUBW4800A3FJ
735,84 €(Sis.alv)
586,33 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kondensaattorin laji | DC-Link |
| Kapasitanssi | 8µF |
| Toimintajännite | 1,1kV DC |
| Max. toimintajännite | 1,1kV DC |
| Max. toimintavirta | 9A |
| Maksimi virtapulssi | 157A |
| Asennus | THT |
| ESR resistanssi | 7,9mohm |
| Tuotantosarja | C4AE |
| Toleranssi | ±5% |
| Rungon koko | 42x40x20mm |
| Rasteri | 37,5mm |
| Kondensaattorien käyttö | suodattavat |
| Pulssivastus | 20V/?s |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ilmastoluokka | 40/085/56 |
| Osan tila | Ei suositella uusille projekteille |
