- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEMET Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kapasitanssi 40µF Toimintajännite 400V DC Max. toimintajännite 250V AC Max. toimintajännite 400V DC Max. toimintavirta 29A Maksimi... Lue lisää
2718,56 €(Sis.alv)
2166,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C4ATFBW5400A3NJ
- Paino: 0.11 kg
- Kapasitanssi: 40µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 52,5x20,3mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 400V DC
- Max. toimintajännite: 400V DC
- Max. toimintajännite: 250V AC
- Tuotantosarja: C4AT
- Max. toimintavirta: 29A
- Maksimi virtapulssi: 1,35kA
- Kondensaattorien käyttö: suodattavat
- ESR resistanssi: 1,4mOhm
- Alias: 4ATFBW5400A3NJ
- Rungon koot: 57,5x50x35mm
- Pakkauskoko: 115 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - 40UF - UTOIMINTA: 400VDC - 250VAC C4ATFBW5400A3NJ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 40µF |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Max. toimintajännite | 250V AC |
| Max. toimintajännite | 400V DC |
| Max. toimintavirta | 29A |
| Maksimi virtapulssi | 1,35kA |
| Asennus | THT |
| ESR resistanssi | 1,4mohm |
| Tuotantosarja | C4AT |
| Toleranssi | ±5% |
| Rungon koko | 57,5x50x35mm |
| Rasteri | 52,5x20,3mm |
| Ilmastoluokka | 40/085/56 |
| Kondensaattorien käyttö | suodattavat |
| Pulssivastus | 34V/?s |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista