- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 1NF - 63VAC - 100VDC - 5MM - ±10% - MKT - THT
FKS2D011001A00KSSD



Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polyesteri Kondensaattorien käyttö irtikytkentä- Kondensaattorien käyttö nopeat digitaaliset virtapiirit Kapasitanssi 1nF Toimintajännite 63V AC... Lue lisää
1,11 €(Sis.alv)
0,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FKS2-1N100
- Paino: 0.2 g
- Resistanssi: sykkäys
- Kapasitanssi: 1nF
- Kond. tyyppi: polyesteri
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -55...100°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: WIMA
- Toimintajännite: 100V DC
- Toimintajännite: 63V AC
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: MKT
- Kondensaattorien käyttö: irtikytkentä-
- Kondensaattorien käyttö: nopeat digitaaliset virtapiirit
- Rungon koot: 2,5x6,5x7,2mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polyesteri |
| Kondensaattorien käyttö | irtikytkentä- |
| Kondensaattorien käyttö | nopeat digitaaliset virtapiirit |
| Kapasitanssi | 1nF |
| Toimintajännite | 63V AC |
| Toimintajännite | 100V DC |
| Rasteri | 5mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Rungon koko | 2,5x6,5x7,2mm |
| Ilmastoluokka | 55/100/56 |
| Ilmastoluokka | IEC 60068-1 |
| Tuotantosarja | MKT |
| Pulssivastus | 1kV/?s |
| Asennus | THT |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Ulostulojen pituus | 6mm |
| Resistanssi | sykkäys |
| Toimintalämpötila | -55...100°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
