- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 1,5UF - 40VAC - 63VDC - 5MM - ±10% - THT
MKS2C041501H00KSSD



Valmistaja WIMA Asennus THT Kapasitanssi 1,5µF Kondensaattorien käyttö ajastinpiirit Kondensaattorien käyttö DC sovellukset Kondensaattorien käyttö estävät Kondensaattorien käyttö... Lue lisää
2,06 €(Sis.alv)
1,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKS2-1.5U63
- Paino: 0.7 g
- Kapasitanssi: 1,5µF
- Kond. tyyppi: polyesteri
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -55...100°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: WIMA
- Max. toimintajännite: 40V AC
- Max. toimintajännite: 63V DC
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Johtojen koot: L 6mm
- Kondensaattorien sarja: MKT
- Kondensaattorien käyttö: irtikytkentä-
- Kondensaattorien käyttö: estävät
- Kondensaattorien käyttö: DC sovellukset
- Kondensaattorien käyttö: suodattavat
- Kondensaattorien käyttö: ajastinpiirit
- Rungon koot: 4,5x9,5x7,2mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 1,5UF - 40VAC - 63VDC - 5MM - ±10% - THT MKS2C041501H00KSSD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIMA |
| Asennus | THT |
| Kapasitanssi | 1,5µF |
| Kondensaattorien käyttö | ajastinpiirit |
| Kondensaattorien käyttö | DC sovellukset |
| Kondensaattorien käyttö | estävät |
| Kondensaattorien käyttö | irtikytkentä- |
| Kondensaattorien käyttö | suodattavat |
| Kondensaattorien sarja | MKT |
| Pulssivastus | 7,5V/?s |
| Ilmastoluokka | 55/100/21 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Rasteri | 5mm |
| Toimintalämpötila | -55...100°C |
| Toleranssi | ±10% |
| Rungon koko | 4,5x9,5x7,2mm |
| Johtojen koot | L 6mm |
| Max. toimintajännite | 40V AC |
| Max. toimintajännite | 63V DC |
| Kondensaattorin tyyppi | polyesteri |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
