- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 0,68UF - 450VAC - 850VDC - ±5% - THT - 9A
C4GAMUC3680AA0J



Valmistaja KEMET Asennus THT Kondensaattorin tyyppi polyesteri Toimintalämpötila -40...85°C Kapasitanssi 0,68µF ESR resistanssi 4,2mohm Halkaisija 20,5mm Rungon koko Ø20,5x33mm Korkeus 33mm... Lue lisää
6252,18 €(Sis.alv)
4981,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C4GAMUC3680AA0J
- Paino: 10.4 g
- Halkaisija: 20,5mm
- Kapasitanssi: 0,68µF
- Kond. tyyppi: polyesteri
- Korkeus: 33mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: KEMET
- Lähdöt: aksiaaliset
- Max. toimintajännite: 450V AC
- Max. toimintajännite: 850V DC
- Max. toimintavirta: 9A
- ESR resistanssi: 4,2mOhm
- Alias: 4GAMUC3680AA0J
- Rungon koot: Ø20,5x33mm
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 0,68UF - 450VAC - 850VDC - ±5% - THT - 9A C4GAMUC3680AA0J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Asennus | THT |
| Kondensaattorin tyyppi | polyesteri |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kapasitanssi | 0,68µF |
| ESR resistanssi | 4,2mohm |
| Halkaisija | 20,5mm |
| Rungon koko | Ø20,5x33mm |
| Korkeus | 33mm |
| Toleranssi | ±5% |
| Max. toimintavirta | 9A |
| Pulssivastus | 210V/?s |
| Max. toimintajännite | 450V AC |
| Max. toimintajännite | 850V DC |
| Lähdöt | aksiaaliset |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista