
ROTH ELEKTRONIK GMBH
ADAPTERI PIIRILEVY - W: 13,5MM
RE906
Tuotekoodi: RE906
16,28 €(Sis.alv)
12,97 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOREX |
| Mikropiirin tyyppi | PMIC |
| Mikropiirin laji | DC/DC muunnin |
| Tulojännite | 0,7...10V DC |
| Lähtöjännite | 5,5V DC |
| Kotelo | SOT23-5 |
| Asennus | SMD |
| Topologia | boost |
| Kanavien luku | 1 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Tehokkuus | 88% |
| Taajuus | 0,1MHz |
| Taajuus | 180kHz |






