- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Läpivientikappaleen kierre NPT3/4" Sovellus ohjauskasetti Kauppanimi painikkeiden kotelo Toimintalämpötila -25...70°C Z-mitta 51,5mm... Lue lisää
315,16 €(Sis.alv)
251,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: XAPG39203
- Paino: 0.96 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: sinkkivalu
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Sovellus: ohjauskasetti
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINIKEKOTELO - IP65 - X: 80MM - Y: 175MM - Z: 51,5MM XAPG39203
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Läpivientikappaleen kierre | NPT3/4" |
| Sovellus | ohjauskasetti |
| Kauppanimi | painikkeiden kotelo |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Z-mitta | 51,5mm |
| Y-mitta | 175mm |
| X-mitta | 80mm |
| Kotelon materiaali | sinkkivalu |
| Aukkojen luku | 3 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista