- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Läpivientikappaleen kierre NPT3/4" Sovellus ohjauskasetti Kauppanimi painikkeiden kotelo Toimintalämpötila -25...70°C Kytkimen standardi 30mm Z-mitta 99mm X-mitta... Lue lisää
154,67 €(Sis.alv)
123,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9001SKY1
- Paino: 0.79 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kotelon materiaali: polyesteri
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Sovellus: ohjauskasetti
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Läpivientikappaleen kierre | NPT3/4" |
| Sovellus | ohjauskasetti |
| Kauppanimi | painikkeiden kotelo |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kytkimen standardi | 30mm |
| Z-mitta | 99mm |
| X-mitta | 97mm |
| Y-mitta | 169mm |
| Aukkojen luku | 1 |
| Kotelon materiaali | polyesteri |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €