- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Kytkimen standardi 22mm Tiivistysluokka IP66 X-mitta 68mm Y-mitta 104mm Z-mitta 53mm Kotelon materiaali polykarbonaatti Kotelon väri... Lue lisää
40,28 €(Sis.alv)
32,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: XALD03
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Asennusaukon halkaisija: 22mm
- Kotelon väri: vaaleanharma
- Kotelon materiaali: polykarbonaatti
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Sovellus: ohjauskasetti
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tilattavissa 29 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| X-mitta | 68mm |
| Y-mitta | 104mm |
| Z-mitta | 53mm |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Kannen väri | tummanharmaa |
| Aukkojen luku | 3 |
| Asennusaukon halkaisija | 22mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kauppanimi | painikkeiden kotelo |
| Sovellus | ohjauskasetti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €