- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Nimellisvirta 40A Tiivistysluokka IP65 Suojatyyppi pääsuojakytkin Asennus ruuvi- Asennus sisäänrakentamiseen Tuotantosarja TeSys VARIO Toimintalämpötila -20...50°C... Lue lisää
80,88 €(Sis.alv)
64,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VVD2
- Paino: 0.21 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Nimellisvirta: 40A
- Asennus: ruuvi-
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Tuotantosarja: TeSys VARIO
- Napaluku: 3
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PÄÄSUOJAKYTKIN - NAVAT: 3 - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,RUUVI-40A - IP65 VVD2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Nimellisvirta | 40A |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Suojatyyppi | pääsuojakytkin |
| Asennus | ruuvi- |
| Asennus | sisäänrakentamiseen |
| Tuotantosarja | TeSys VARIO |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Pään mitat | 45x45mm |
| Napaluku | 3 |
| Stabiilien asemien kuvaus | 0-I |
| Kytkentäteho | 11kW |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista