- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PanJit Semiconductor Transistorin tyyppi P-MOSFET x2 Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite -20V Nielun sähkövirta -0,7A Nieluvirta impulssissa -2,8A Sirontateho 0,35W Kotelo... Lue lisää
1,01 €(Sis.alv)
0,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PJT7801-R1
- Kotelo: SOT363
- Asennus: SMD
- Valmistaja: PanJit Semiconductor
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,6Ohm
- Sirontateho: 0,35W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET x2
- Hila-lähde jännite: ±8V
- Hilan sähkövaraus: 2,2nC
- Nielu-lähde jännite: -20V
- Nielun sähkövirta: -0,7A
- Nieluvirta impulssissa: -2,8A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PanJit Semiconductor |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET x2 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | -20V |
| Nielun sähkövirta | -0,7A |
| Nieluvirta impulssissa | -2,8A |
| Sirontateho | 0,35W |
| Kotelo | SOT363 |
| Hila-lähde jännite | ±8V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,6ohm |
| Asennus | SMD |
| Hilan sähkövaraus | 2,2nC |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista