- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
P-KANAVA MOSFET X2 - UNI-POLAARINEN - 20V - 1,5A - IDM: 6A - 1,25W
PJQ2888_R1_00001

Valmistaja PanJit Semiconductor Transistorin tyyppi P-MOSFET x2 Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite 20V Nielun sähkövirta 1,5A Kotelo DFN2020-8 Hila-lähde jännite ±8V Asennus SMD... Lue lisää
0,99 €(Sis.alv)
0,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PJQ2888-R1
- Paino: 1 g
- Kotelo: DFN2020-8
- Asennus: SMD
- Valmistaja: PanJit Semiconductor
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,6Ohm
- Sirontateho: 1,25W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET x2
- Hila-lähde jännite: ±8V
- Hilan sähkövaraus: 2,2nC
- Nielu-lähde jännite: 20V
- Nielun sähkövirta: 1,5A
- Nieluvirta impulssissa: 6A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
P-KANAVA MOSFET X2 - UNI-POLAARINEN - 20V - 1,5A - IDM: 6A - 1,25W PJQ2888_R1_00001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PanJit Semiconductor |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET x2 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 20V |
| Nielun sähkövirta | 1,5A |
| Kotelo | DFN2020-8 |
| Hila-lähde jännite | ±8V |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Nieluvirta impulssissa | 6A |
| Hilan sähkövaraus | 2,2nC |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,6ohm |
| Sirontateho | 1,25W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista