
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | -60V |
| Nielun sähkövirta | -0,18A |
| Nieluvirta impulssissa | -0,7A |
| Sirontateho | 0,25W |
| Kotelo | SOT323 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 10ohm |
| Asennus | SMD |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |













