- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAYON Transistorin tyyppi P-MOSFET Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite -100V Nielun sähkövirta -18A Nieluvirta impulssissa -72A Sirontateho 75,8W Kotelo TO220-3 Hila-lähde... Lue lisää
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WMK18P10TS-CYG
- Paino: 2 g
- Kotelo: TO220-3
- Asennus: THT
- Valmistaja: WAYON
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,1Ohm
- Sirontateho: 75,8W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Hilan sähkövaraus: 65nC
- Nielu-lähde jännite: -100V
- Nielun sähkövirta: -18A
- Nieluvirta impulssissa: -72A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
P-KANAVA MOSFET - UNI-POLAARINEN - -100V - -18A - IDM: -72A WMK18P10TS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | -100V |
| Nielun sähkövirta | -18A |
| Nieluvirta impulssissa | -72A |
| Sirontateho | 75,8W |
| Kotelo | TO220-3 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,1ohm |
| Asennus | THT |
| Hilan sähkövaraus | 65nC |
| Pakkaus | tuubi |
| Kanaalin laji | avaustila |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista