- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Transistorin tyyppi P-MOSFET Nielu-lähde jännite 50V Nielun sähkövirta 48A Sirontateho 150W Kotelo DPAK Kotelo TO252AA Hila-lähde jännite 15V Resistanssi johtumisen aikana 30mohm... Lue lisää
12218,44 €(Sis.alv)
9735,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IXTY48P05T-TRL
- Paino: 1 g
- Kotelo: TO252AA
- Kotelo: DPAK
- Asennus: SMD
- Valmistaja: IXYS
- Resistanssi johtumisen aikana: 30mOhm
- Sirontateho: 150W
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: 15V
- Nielu-lähde jännite: 50V
- Nielun sähkövirta: 48A
- Pakkauskoko: 2500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
P-KANAVA MOSFET - 50V - 48A - 150W - DPAK,TO252AA IXTY48P05T-TRL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Nielu-lähde jännite | 50V |
| Nielun sähkövirta | 48A |
| Sirontateho | 150W |
| Kotelo | DPAK |
| Kotelo | TO252AA |
| Hila-lähde jännite | 15V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 30mohm |
| Asennus | SMD |
| Kanaalin laji | avaustila |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista