- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
OPTOEROTIN - SMD - CH: 4 - OUT: TRANSISTORILÄHTÖ - UERIST: 1,5KV - SSOP12
PS2841-4A-F3-AX

Valmistaja RENESAS Sammutusaika 110µs Kytkentäaika 20µs Lähtö laji transistorilähtö Asennus SMD Kanavien luku 4 Kotelo SSOP12 Optoerottimen tyyppi optoerotin Napojen lukumäärä 12 Max.... Lue lisää
14183,22 €(Sis.alv)
11301,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PS2841-4A-F3-AX
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: SSOP12
- Asennus: SMD
- Valmistaja: RENESAS
- Napojen lukumäärä: 12
- Kytkentäaika: 20µs
- Sammutusaika: 110µs
- Max. estosuuntainen jännite: 6V
- CTR@If: 100-400%@1mA
- Kollektori-emitteri jännitteet: 70V
- Eristyksen jännite: 1,5kV
- Lähtö laji: transistorilähtö
- Kanavien luku: 4
- Pakkauskoko: 2500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OPTOEROTIN - SMD - CH: 4 - OUT: TRANSISTORILÄHTÖ - UERIST: 1,5KV - SSOP12 PS2841-4A-F3-AX
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS |
| Sammutusaika | 110µs |
| Kytkentäaika | 20µs |
| Lähtö laji | transistorilähtö |
| Asennus | SMD |
| Kanavien luku | 4 |
| Kotelo | SSOP12 |
| Optoerottimen tyyppi | optoerotin |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Max. estosuuntainen jännite | 6V |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 70V |
| CTR@If | 100-400%@1mA |
| Eristyksen jännite | 1,5kV |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista