- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ISOCOM Optoerottimen tyyppi optoerotin Asennus SMD Kanavien luku 1 Lähtö laji transistorilähtö Eristyksen jännite 5,3kV CTR@If 16-32%@10mA Kollektori-emitteri jännitteet 70V Kotelo... Lue lisää
1,33 €(Sis.alv)
1,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SFH618A-3XSM
- Paino: 0.2 g
- Kotelo: Gull wing 4
- Asennus: SMD
- Valmistaja: ISOCOM
- Tuotantosarja: SFH618A
- Kytkentäaika: 6µs
- Sammutusaika: 2,5µs
- CTR@If: 16-32%@10mA
- Kollektori-emitteri jännitteet: 70V
- Eristyksen jännite: 5,3kV
- Lähtö laji: transistorilähtö
- Kanavien luku: 1
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ISOCOM |
| Optoerottimen tyyppi | optoerotin |
| Asennus | SMD |
| Kanavien luku | 1 |
| Lähtö laji | transistorilähtö |
| Eristyksen jännite | 5,3kV |
| CTR@If | 16-32%@10mA |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 70V |
| Kotelo | Gull wing 4 |
| Kytkentäaika | 6µs |
| Sammutusaika | 2,5µs |
| Tuotantosarja | SFH618A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista