- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ISOCOM Optoerottimen tyyppi optoerotin Asennus SMD Kanavien luku 1 Lähtö laji Darlington Eristyksen jännite 5kV Kotelo SMD8 Max. estosuuntainen jännite 5V Napojen lukumäärä 8 CTR@If... Lue lisää
1,33 €(Sis.alv)
1,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6N138SM-ISO
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: SMD8
- Asennus: SMD
- Valmistaja: ISOCOM
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Tuotantosarja: 6N138
- Napojen lukumäärä: 8
- Max. estosuuntainen jännite: 5V
- Syöttövirta: 20mA
- CTR@If: 300-1600%@1,6mA
- Kollektori-emitteri jännitteet: 7V
- Eristyksen jännite: 5kV
- Lähtö laji: Darlington
- Kanavien luku: 1
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ISOCOM |
| Optoerottimen tyyppi | optoerotin |
| Asennus | SMD |
| Kanavien luku | 1 |
| Lähtö laji | Darlington |
| Eristyksen jännite | 5kV |
| Kotelo | SMD8 |
| Max. estosuuntainen jännite | 5V |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| CTR@If | 300-1600%@1,6mA |
| Tuotantosarja | 6N138 |
| Pakkaus | tuubi |
| Syöttövirta | 20mA |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 7V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista