- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ISOCOM Optoerottimen tyyppi optoerotin Asennus SMD Kanavien luku 1 Lähtö laji Darlington Eristyksen jännite 5kV Kotelo SMD6 Kytkentäaika 5µs Sammutusaika 40µs Pakkaus tuubi Eteenpäin... Lue lisää
2,24 €(Sis.alv)
1,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4N30SM
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: SMD6
- Asennus: SMD
- Valmistaja: ISOCOM
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Tuotantosarja: 4N30
- Napojen lukumäärä: 6
- Kytkentäaika: 5µs
- Sammutusaika: 40µs
- Max. estosuuntainen jännite: 6V
- Kollektori-emitteri jännitteet: 55V
- Eristyksen jännite: 5kV
- Lähtö laji: Darlington
- Kanavien luku: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OPTOEROTIN - SMD - CH: 1 - OUT: DARLINGTON - UERIST: 5KV - UCE: 55V - SMD6 4N30SM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ISOCOM |
| Optoerottimen tyyppi | optoerotin |
| Asennus | SMD |
| Kanavien luku | 1 |
| Lähtö laji | Darlington |
| Eristyksen jännite | 5kV |
| Kotelo | SMD6 |
| Kytkentäaika | 5µs |
| Sammutusaika | 40µs |
| Pakkaus | tuubi |
| Eteenpäin jännite | 1,2V DC |
| Tuotantosarja | 4N30 |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 55V |
| Max. estosuuntainen jännite | 6V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista