
FISCHER ELEKTRONIK
PIIKKIRIMALIITIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 20 - THT - 3A - 250V - SL 8 - SUORA
10057878
Tuotekoodi: SL8.20G
7,96 €(Sis.alv)
6,34 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön erottelukyky | 256x64 |
| Koot | 89,2x44x6mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 82x22mm |
| Ohjain laji | SSD1322 |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Virtalähteen jännite | 3V DC |
| Liitäntä | parallel |
| Liitäntä | SPI |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön vinoviiva | 3,12" |
| Väri | sininen |
















