NHD-2.23-12832UCB3
OLED NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 2,23" - 128X32 - KOOT: 63,2X43,1X5,5MM - 3VDC - Graafiset OLED-näytöt - NHD-2.2312832UCB3 - 1
Valmistaja NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL Näytön tyyppi OLED Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 2,23" Näytön erottelukyky 128x32 Koot 63,2x43,1x5,5mm Ikkunan koot (korkeus x leveys)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NHD-2.2312832UCB3
  • Paino: 16.6 g
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
  • Väri: sininen
  • Napojen lukumäärä: 20
  • Virtalähteen jännite: 3V DC
  • Koot: 63,2x43,1x5,5mm
  • Liitosten rasteri: 2,54mm
kpl
Näytön tyyppiOLED
Näytön lajigraafinen
Näytön vinoviiva2,23"
Näytön erottelukyky128x32
Koot63,2x43,1x5,5mm
Ikkunan koot (korkeus x leveys)57,02x15,1mm
Värisininen
Napojen lukumäärä20
Virtalähteen jännite3V DC
Ohjain lajiSSD1305
Liittimen johtojärjestelmä1x20
LiitäntäI2C
Liitäntäparallel
LiitäntäSPI
Liitosten rasteri2,54mm
Toimintalämpötila-40...85°C
Kosketuspaneeliei ole
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "OLED NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 2,23" - 128X32 - KOOT: 63,2X43,1X5,5MM - 3VDC" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä