- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
OLED NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 1,7" - 102X64 - KOOT: 39X37,8X1MM - KELTAINEN
EA OLEDS102-6LGA




Valmistaja DISPLAY VISIONS Kosketuspaneeli ei ole Liitäntä I2C Liitäntä SPI Väri keltainen Näytön tyyppi OLED Ohjain laji SSD1311 Liitosten rasteri 2,54mm Ikkunan koot (korkeus x leveys)... Lue lisää
48,48 €(Sis.alv)
38,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EAOLEDS102-6LGA
- Paino: 4.9 g
- Kirkkaus: 90...100cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAY VISIONS
- Väri: keltainen
- Napojen lukumäärä: 28
- Virtalähteen jännite: 1,8...3,3V DC
- Koot: 39x37,8x1mm
- Liitosten rasteri: 2,54mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OLED NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 1,7" - 102X64 - KOOT: 39X37,8X1MM - KELTAINEN EA OLEDS102-6LGA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | SPI |
| Väri | keltainen |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Ohjain laji | SSD1311 |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 36x25mm |
| Koot | 39x37,8x1mm |
| Näytön vinoviiva | 1,7" |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,3V DC |
| Näytön erottelukyky | 102x64 |
| Napojen lukumäärä | 28 |
| Kirkkaus | 90...100cd/m2 |
| Kontrasti | 2000:1 |
| Näytön laji | graafinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista