- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL Näytön tyyppi OLED Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 1,5" Näytön erottelukyky 128x128 Koot 33,8x48,35x1,6mm Ikkunan koot (korkeus x leveys)... Lue lisää
33,45 €(Sis.alv)
26,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NHD-1.5-128128G
- Paino: 5.1 g
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 30
- Virtalähteen jännite: 3,3V DC
- Koot: 33,8x48,35x1,6mm
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 1,5" |
| Näytön erottelukyky | 128x128 |
| Koot | 33,8x48,35x1,6mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 28,85x28,86mm |
| Väri | RGB |
| Napojen lukumäärä | 30 |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Ohjain laji | SSD1351 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x30 |
| Liitäntä | parallel |
| Liitäntä | SPI |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön teknologia | COG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €