
TE Connectivity
PIIKKIRIMALIITIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 10 - THT - AMPMODU MOD II - 2,54MM
1-825437-0
Tuotekoodi: 1-825437-0
3,07 €(Sis.alv)
2,45 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Yhteensopivat tuotteet | EAFL-10P |
| Käytettävä merkistö | eurooppalainen |
| Käytettävä merkistö | japanilainen |
| Käytettävä merkistö | kyriliikka |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | SPI |
| Väri | keltainen |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Ohjain laji | SSD1311 |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 50x20mm |
| Koot | 60,66x26x2,4mm |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V DC |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 20x4 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x10 |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |











