- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
OLED NÄYTTÖ - AAKKOSNUMEERINEN - 16X2 - KOOT: 39,1X15,8X2,01MM - 1X30
REX001602HWPP3N00000



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Näytön tyyppi OLED Näytön laji aakkosnumeerinen Koot 39,1x15,8x2,01mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 32,69x7,94mm Väri valkoinen Napojen lukumäärä 30... Lue lisää
16,70 €(Sis.alv)
13,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: REX001602HWPP3N0
- Paino: 2.6 g
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: valkoinen
- Napojen lukumäärä: 30
- Virtalähteen jännite: 2,6...3,5V DC
- Koot: 39,1x15,8x2,01mm
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
| Koot | 39,1x15,8x2,01mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 32,69x7,94mm |
| Väri | valkoinen |
| Napojen lukumäärä | 30 |
| Virtalähteen jännite | 2,6...3,5V DC |
| Ohjain laji | RS0012 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x30 |
| Liitäntä | 6800 |
| Liitäntä | 8080 |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | SPI |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Merkin leveys | 1,66mm |
| Merkkien korkeus | 2,835mm |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 16x2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €