
FISCHER ELEKTRONIK
PIIKKIRIMALIITIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 16 - THT - 3A - 250V - SL7 - SUORA
SL 7 16 G
Tuotekoodi: SL7.16G
8,55 €(Sis.alv)
6,81 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Yhteensopivat tuotteet | EA017-12U |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Ohjain laji | HD44780 |
| Väri | valkoinen |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Merkin leveys | 2,96mm |
| Merkkien korkeus | 5,55mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 99x24mm |
| Koot | 122x44mm |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V DC |
| Napojen lukumäärä | 16 |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 16x2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x16 |
| Liitäntä | 8bit BUS |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |






