
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Anturin tyyppi | NTC termistorit |
| Resistanssi | 2,2kohm |
| Asennus | THT |
| B-materiaalivakio | 3900K |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Teho | 0,5W |
| Rungon koko | Ø6,5mm |
| Halkaisija | 6,5mm |












