
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JOYIN |
| Toleranssi | ±1% |
| Asennus | SMD |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| B-materiaalivakio | 4050K |
| Resistanssi | 100kohm |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Kotelo - mm | 1608 |
| Anturin tyyppi | NTC termistorit |
| Teho | 0,21W |













