- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORITAKE Itron Näytön tyyppi VFD Toimintalämpötila -40...85°C Säilytyslämpötila -50...85°C Merkin leveys 2,4mm Liitosten rasteri 2,54mm Merkkien korkeus 4,7mm Ikkunan koot (korkeus... Lue lisää
473,63 €(Sis.alv)
377,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CU20045-UW4J
- Paino: 66.2 g
- Kirkkaus: 350cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: NORITAKE Itron
- Väri: vihreä (sini-vihreä)
- Napojen lukumäärä: 20
- Virtalähteen jännite: 4,75...5,25V DC
- Koot: 98x60x12,7mm
- Liitosten rasteri: 2,54mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NÄYTTÖ: VFD - AAKKOSNUMEERINEN - 20X4 - MERKKI: 4,7MM - 350CD/M2 CU20045-UW4J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORITAKE Itron |
| Näytön tyyppi | VFD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Säilytyslämpötila | -50...85°C |
| Merkin leveys | 2,4mm |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Merkkien korkeus | 4,7mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 96x35mm |
| Koot | 98x60x12,7mm |
| Virtalähteen jännite | 4,75...5,25V DC |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 20x4 |
| Kirkkaus | 350cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x6 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x14 |
| Liitäntä | 8/4bit parallel |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
| Väri | vihreä (sini-vihreä) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista