- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORITAKE Itron Näytön tyyppi VFD Toimintalämpötila -40...85°C Säilytyslämpötila -50...85°C Merkin leveys 3,8mm Liitosten rasteri 2,54mm Merkkien korkeus 9,2mm Ikkunan koot (korkeus... Lue lisää
299,16 €(Sis.alv)
238,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CU20029-UW1J
- Paino: 73.9 g
- Kirkkaus: 350cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: NORITAKE Itron
- Väri: vihreä (sini-vihreä)
- Napojen lukumäärä: 20
- Virtalähteen jännite: 4,75...5,25V DC
- Koot: 146x43x9,4mm
- Liitosten rasteri: 2,54mm
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORITAKE Itron |
| Näytön tyyppi | VFD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Säilytyslämpötila | -50...85°C |
| Merkin leveys | 3,8mm |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Merkkien korkeus | 9,2mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 130x32mm |
| Koot | 146x43x9,4mm |
| Virtalähteen jännite | 4,75...5,25V DC |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 20x2 |
| Kirkkaus | 350cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x6 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x7 |
| Liitäntä | 8/4bit parallel |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
| Väri | vihreä (sini-vihreä) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €