- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NÄYTTÖ: LED - 7-SEGMENTTINÄYTTÖ - 25,4MM - 1" - MERK.LKM: 1 - PUNAINEN
FYS-10012AUHR-21



Valmistaja FORYARD Väri punainen Asennus THT ?d aallonpituus 640nm Rasteri 2,54mm Rasteri 30,48mm Merkkien korkeus 25,4mm Koot 24x34x10,5mm Toimintavirta 20mA Kirkkaus 30...60mcd Merkkien korkeus 1"... Lue lisää
2,13 €(Sis.alv)
1,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FYS-10012AUHR-21
- Paino: 8.4 g
- Kirkkaus: 30...60mcd
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Valmistaja: FORYARD
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 1,9...2,5V DC
- Koot: 24x34x10,5mm
- Rasteri rivien välissä: 30,48mm
- Toimintavirta: 20mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NÄYTTÖ: LED - 7-SEGMENTTINÄYTTÖ - 25,4MM - 1" - MERK.LKM: 1 - PUNAINEN FYS-10012AUHR-21
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FORYARD |
| Väri | punainen |
| Asennus | THT |
| ?d aallonpituus | 640nm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Rasteri | 30,48mm |
| Merkkien korkeus | 25,4mm |
| Koot | 24x34x10,5mm |
| Toimintavirta | 20mA |
| Kirkkaus | 30...60mcd |
| Merkkien korkeus | 1" |
| Merkkien lukumäärä | 1 |
| Virtalähteen jännite | 1,9...2,5V DC |
| Näytön laji | 7-segmenttinäyttö |
| Yhteinen elektrodi | katodi |
| Näytön tyyppi | LED |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista