- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DISPLAY ELEKTRONIK Näytön tyyppi e-paperi Kauppanimi EPD Electrophoretic Display Näytön laji graafinen Väri musta/valkoinen Ikkunan koot (korkeus x leveys) 29,05x66,89mm Koot... Lue lisää
27,16 €(Sis.alv)
21,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DEE128296B-W
- Paino: 7 g
- Valmistaja: DISPLAY ELEKTRONIK
- Väri: musta/valkoinen
- Virtalähteen jännite: 2,4...3,6V DC
- Koot: 36,7x79x1,05mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NÄYTTÖ: E-PAPERI - 2,9" - 128X296 - NÄYTÖN ULKOMITAT: 29,05X66,89MM DEE 128296B-W
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY ELEKTRONIK |
| Näytön tyyppi | e-paperi |
| Kauppanimi | EPD Electrophoretic Display |
| Näytön laji | graafinen |
| Väri | musta/valkoinen |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 29,05x66,89mm |
| Koot | 36,7x79x1,05mm |
| Näytön vinoviiva | 2,9" |
| Virtalähteen jännite | 2,4...3,6V DC |
| Liitäntä | SPI |
| Näytön erottelukyky | 128x296 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista