- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAY ELEKTRONIK Näytön tyyppi e-paperi Näytön vinoviiva 2,7" Näytön erottelukyky 176x264 Ikkunan koot (korkeus x leveys) 38,19x57,29mm Koot 45,8x70,42x1,14mm Näytön laji... Lue lisää
23,31 €(Sis.alv)
18,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DEE176264A-W
- Paino: 9.1 g
- Valmistaja: DISPLAY ELEKTRONIK
- Väri: musta/valkoinen
- Virtalähteen jännite: 2,2...3,6V DC
- Koot: 45,8x70,42x1,14mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NÄYTTÖ: E-PAPERI - 2,7" - 176X264 - NÄYTÖN ULKOMITAT: 38,19X57,29MM DEE 176264A-W
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY ELEKTRONIK |
| Näytön tyyppi | e-paperi |
| Näytön vinoviiva | 2,7" |
| Näytön erottelukyky | 176x264 |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 38,19x57,29mm |
| Koot | 45,8x70,42x1,14mm |
| Näytön laji | graafinen |
| Väri | musta/valkoinen |
| Virtalähteen jännite | 2,2...3,6V DC |
| Liitäntä | SPI |
| Kauppanimi | EPD Electrophoretic Display |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista