- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAYON Kotelo SOT23-6 Transistorin tyyppi N-MOSFET x2 Kanaalin laji avaustila Pakkaus rulla Pakkaus teippi Asennus SMD Puolijohteen rakenne yhteinen nielu Nieluvirta impulssissa 25A... Lue lisää
0,88 €(Sis.alv)
0,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM02DN60M3-CYG
- Kotelo: SOT23-6
- Asennus: SMD
- Valmistaja: WAYON
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Resistanssi johtumisen aikana: 20mOhm
- Puolijohteen rakenne: yhteinen nielu
- Sirontateho: 1,5W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: N-MOSFET x2
- Hila-lähde jännite: ±12V
- Hilan sähkövaraus: 12nC
- Nielu-lähde jännite: 20V
- Nielun sähkövirta: 6A
- Nieluvirta impulssissa: 25A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WAYON |
| Kotelo | SOT23-6 |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET x2 |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen nielu |
| Nieluvirta impulssissa | 25A |
| Nielu-lähde jännite | 20V |
| Nielun sähkövirta | 6A |
| Hilan sähkövaraus | 12nC |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Resistanssi johtumisen aikana | 20mohm |
| Sirontateho | 1,5W |
| Hila-lähde jännite | ±12V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista